WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports 3 Turkey, Turcja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Turcja
Język: turecki
Strona www: http://tr.beinsports.com/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.01 16:00 Paris Saint-Germain - EA Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0117:00
20.01 16:00 SM Caen - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0117:00
21.01 20:00 SD Eibar - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.0121:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.01 20:00 Herbalife Gran Canaria - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0121:00
17.01 17:00 CSKA Moskwa - Bayern Monachium BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0118:00
12.01 15:15 Valencia CF - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
12.0116:15
11.01 20:00 FC Barcelona Lassa - Panathinaikos (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0121:00
11.01 18:00 SM Caen - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0119:00
11.01 18:00 Buducnost VOLI Podgorica - Darussafaka Dogus Istanbul (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0119:00
10.01 17:45 Fenerbahce - Żalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
10.0118:45
09.01 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0120:45
09.01 17:15 Darussafaka Dogus Istanbul - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0118:15
08.01 20:30 Herbalife Gran Canaria - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0121:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round