WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 1 HD, Katar na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Katar
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Katar beIN 10401
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 25B Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Katar tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

15.12 19:00 SM Caen - Toulouse FC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
15.1220:00
16.12 16:00 EA Guingamp - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1217:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.12 20:00 Valencia CF - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
12.12 17:55 Real Madryt - CSKA Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1218:55
11.12 20:00 Liverpool FC - SSC Napoli (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
09.12 14:00 Empoli FC - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
09.1215:00
08.12 19:00 Stade Rennais - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
08.1220:00
05.12 19:45 Burnley - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.1220:45
04.12 19:45 West Ham United - Cardiff City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
04.1220:45
02.12 14:00 Torino FC - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
02.1215:00
01.12 19:00 EA Guingamp - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.1220:00
29.11 17:55 RB Salzburg - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1118:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
10 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
11 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
12 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round