WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 1 HD, Katar na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Katar
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Katar beIN 10401
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 25B Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna V, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Katar tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.06 01:00 Golden State Warriors - Toronto Raptors (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
14.0603:00
11.06 18:45 Włochy - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
11.06 01:00 Toronto Raptors - Golden State Warriors (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
11.0603:00
10.06 18:45 Hiszpania - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
09.06 19:00 Brazylia - Honduras (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
09.0621:00
09.06 18:45 Portugalia - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
09.0620:45
09.06 13:00 Szwajcaria - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
09.0615:00
08.06 18:45 Turcja - Francja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0620:45
08.06 13:00 Islandia - Albania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0615:00
05.06 18:45 Portugalia - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
05.0620:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round