WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 1 HD, Kuwejt na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kuwejt
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Kuwejt tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

04.08 01:00 Chiny - Serbia (kobiety) (Koszykówka,TOKIO 2020)
Koszykówka,TOKIO 2020
04.0803:00
04.08 04:40 Australia - USA (kobiety) (Koszykówka,TOKIO 2020)
Koszykówka,TOKIO 2020
04.0806:40
04.08 08:20 Japonia - Belgia (kobiety) (Koszykówka,TOKIO 2020)
Koszykówka,TOKIO 2020
04.0810:20

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

31.07 12:00 USA - Czechy (Koszykówka,TOKIO 2020)
Koszykówka,TOKIO 2020
31.0714:00
31.07 11:00 Korea Południowa - Meksyk (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
31.0713:00
31.07 08:00 Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
31.0710:00
31.07 02:00 Czarnogóra - Korea Południowa (kobiety) (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
31.0704:00
31.07 00:00 Dominikana - Kenia (kobiety) (Siatkówka,TOKIO 2020)
Siatkówka,TOKIO 2020
31.0702:00
30.07 12:30 Niemcy - Norwegia (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
30.0714:30
30.07 00:00 Argentyna - Brazylia (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
30.0702:00
29.07 04:40 Słowenia - Japonia (Koszykówka,TOKIO 2020)
Koszykówka,TOKIO 2020
29.0706:40
29.07 02:05 Korea Południowa - Dominikana (kobiety) (Siatkówka,TOKIO 2020)
Siatkówka,TOKIO 2020
29.0704:05
29.07 00:00 Holandia - Angola (kobiety) (Piłka ręczna,TOKIO 2020)
Piłka ręczna,TOKIO 2020
29.0702:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation