WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 2 HD, Zjednoczone Emiraty Arabskie na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Zjednoczone Emiraty Arabskie tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.10 11:00 OGC Nice - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1013:00
24.10 13:00 RC Lens - FC Metz (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1015:00
24.10 15:00 AS Monaco - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1017:00
24.10 18:45 Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1020:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.10 19:00 AS Saint-Étienne - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
22.1021:00
17.10 18:45 Olympique Marsylia - FC Lorient (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.1020:45
17.10 15:00 Montpellier HSC - RC Lens (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.1017:00
17.10 13:00 Girondins Bordeaux - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.1015:00
17.10 11:00 Troyes AC - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.1013:00
16.10 19:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1021:00
16.10 15:00 Clermont Foot 63 - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.1017:00
15.10 19:00 Paris Saint-Germain - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
15.1021:00
12.10 18:45 Kosowo - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
12.1020:45
11.10 18:45 Rumunia - Armenia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.1020:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 12 8 3 1 27:7 27
2 Lechia Gdańsk 11 6 4 1 20:9 22
3 Raków Częstochowa 10 6 3 1 21:14 21
4 Pogoń Szczecin 11 5 4 2 16:9 19
5 Śląsk Wrocław 11 4 5 2 15:14 17
6 Cracovia 11 4 4 3 18:18 16
7 Jagiellonia Białystok 11 4 4 3 12:12 16
8 Radomiak Radom 12 3 7 2 15:12 16
9 PGE FKS Stal Mielec 11 4 3 4 15:18 15
10 Zagłębie Lubin 10 5 0 5 13:17 15
11 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
12 Wisła Kraków 11 4 2 5 14:16 14
13 Wisła Płock 12 4 1 7 19:21 13
14 Górnik Zabrze 10 4 1 5 13:15 13
15 Legia Warszawa 9 3 0 6 10:13 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 10 1 4 5 10:15 7
17 Warta Poznań 11 1 4 6 8:15 7
18 Górnik Łęczna 12 1 3 8 10:30 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation