WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 3 HD, Oman na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Oman
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Oman tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

26.01 11:00 Atlético Madryt - CD Leganés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0112:00
26.01 13:00 Celta Vigo - SD Eibar (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0114:00
26.01 15:00 Getafe CF - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0116:00
26.01 17:30 Real Sociedad - RCD Mallorca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0118:30
26.01 20:00 Real Valladolid - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0121:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.01 20:00 CA Osasuna - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
24.0121:00
22.01 19:30 Leicester City - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
22.0120:30
21.01 19:30 Everton - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.0120:30
19.01 20:00 FC Barcelona - Granada CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0121:00
19.01 17:30 Athletic Bilbao - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0118:30
19.01 15:00 Villarreal CF - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0116:00
19.01 13:00 Real Betis - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0114:00
19.01 11:00 RCD Mallorca - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.0112:00
18.01 20:00 SD Eibar - Atlético Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0121:00
18.01 17:30 CA Osasuna - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.0118:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 20 12 2 6 40:20 38
2 Cracovia 20 11 3 6 29:16 36
3 Pogon Szczecin 20 10 5 5 22:16 35
4 Slask Wroclaw 20 9 7 4 27:21 34
5 Lech Poznan 20 8 7 5 33:20 31
6 Piast Gliwice 20 9 4 7 22:21 31
7 Lechia Gdansk 20 8 6 6 23:22 30
8 Wisla Plock 20 9 3 8 25:32 30
9 Jagiellonia 20 8 5 7 31:26 29
10 KGHM Zaglebie Lubin 20 8 4 8 31:28 28
11 Rakow Czestochowa 20 9 1 10 24:29 28
12 Gornik Zabrze 20 5 8 7 24:27 23
13 Arka Gdynia 20 5 6 9 17:28 21
14 Korona Kielce 20 6 3 11 12:24 21
15 Wisla Krakow 20 5 2 13 22:35 17
16 LKS Lodz 20 4 2 14 20:37 14
Championship Round
Relegation Round