WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 3 HD, Arabia Saudyjska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Arabia Saudyjska
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Arabia Saudyjska tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

29.09 00:30 Atlético Mineiro - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
29.0902:30
30.09 00:30 Barcelona SC - CR Flamengo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
30.0902:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.09 19:00 Olympique Lyon - FC Lorient (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.0921:00
25.09 17:00 RC Strasbourg - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.0919:00
22.09 19:00 Olympique Lyon - Troyes AC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
22.0921:00
22.09 17:00 Lille OSC - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
22.0919:00
21.09 20:00 Levante UD - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.0922:00
19.09 13:00 Angers SCO - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0915:00
08.09 18:45 Macedonia Północna - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.0920:45
07.09 18:45 Czarnogóra - Łotwa (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
07.0920:45
02.09 18:45 Islandia - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
02.0920:45
01.09 18:45 Słowenia - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
01.0920:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 9 5 3 1 18:6 18
2 Śląsk Wrocław 9 4 5 0 14:8 17
3 Lechia Gdańsk 9 4 4 1 15:8 16
4 Pogoń Szczecin 9 4 4 1 12:7 16
5 Zagłębie Lubin 8 5 0 3 11:12 15
6 Raków Częstochowa 7 4 2 1 14:11 14
7 Jagiellonia Białystok 9 3 3 3 10:11 12
8 PGE FKS Stal Mielec 9 3 2 4 8:13 11
9 Wisła Kraków 9 3 2 4 13:15 11
10 Wisła Płock 9 3 1 5 15:13 10
11 Radomiak Radom 8 2 4 2 8:7 10
12 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
13 Górnik Zabrze 8 3 1 4 9:12 10
14 Legia Warszawa 7 3 0 4 9:9 9
15 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
16 Warta Poznań 9 1 4 4 8:10 7
17 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 8 1 3 4 9:12 6
18 Górnik Łęczna 9 1 2 6 7:22 5
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation