WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 3 HD, Tunezja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Tunezja
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Tunezja tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.06 16:00 Niemcy U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0618:00
27.06 19:00 Hiszpania U21 - Francja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
27.0621:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.06 19:00 Francja U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
24.0621:00
23.06 19:00 Austria U21 - Niemcy U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
23.0621:00
22.06 19:00 Belgia U21 - Włochy U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
22.0621:00
21.06 19:00 Francja U21 - Chorwacja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
21.0621:00
21.06 16:30 Anglia U21 - Rumunia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
21.0618:30
20.06 19:00 Niemcy U21 - Serbia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
20.0621:00
20.06 16:30 Dania U21 - Austria U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
20.0618:30
19.06 19:00 Włochy U21 - Polska U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
19.0621:00
19.06 16:30 Hiszpania U21 - Belgia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
19.0618:30
18.06 19:00 Anglia U21 - Francja U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
18.0621:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round