WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 4 HD, Algieria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Algieria

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.10 19:30 AC Milan - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
31.1020:30
25.09 19:00 Inter Mediolan - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.0921:00
23.09 18:30 Frosinone Calcio - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.0920:30
23.09 16:00 AC Milan - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.0918:00
23.09 13:00 Bologna FC - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.0915:00
23.09 10:30 Torino FC - SSC Napoli (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.0912:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.09 18:30 US Sassuolo - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0920:30
20.09 19:00 F91 Dudelange - AC Milan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0921:00
19.09 19:00 Valencia CF - Juventus FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0921:00
18.09 19:00 Crvena Zvezda - SSC Napoli (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
14.09 17:00 OGC Nice - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
14.0919:00
11.09 18:45 Islandia - Belgia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.0920:45
10.09 18:45 Szkocja - Albania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
10.0920:45
31.08 18:30 AC Milan - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
31.0820:30
21.08 19:00 Bate Borysów - PSV Eindhoven (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.0821:00
20.08 18:30 Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0820:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
2 Lechia Gdansk 8 5 2 1 13:8 17
3 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
4 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 8 5 0 3 13:9 15
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:10 14
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 8 3 2 3 11:12 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 8 1 4 3 12:13 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 8 0 3 5 4:13 3
Championship Round
Relegation Round