WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 5 HD, Zjednoczone Emiraty Arabskie na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Zjednoczone Emiraty Arabskie tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.02 18:00 Girondins Bordeaux - EA Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0219:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.02 19:30 FC Augsburg - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
15.0220:30
14.02 20:00 Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0221:00
14.02 17:55 FK Krasnodar - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0218:55
12.02 17:55 Fenerbahçe SK - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
12.0218:55
10.02 17:00 Fortuna Düsseldorf - Vfb Stuttgart (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
10.0218:00
10.02 14:30 Werder Brema - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
10.0215:30
09.02 17:30 Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
09.0218:30
09.02 14:30 Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
09.0215:30
08.02 19:30 FSV Mainz 05 - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
08.0220:30
05.02 23:30 FBC Melgar - CFP Universidad de Chile (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
06.0200:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
10 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round