WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 5 HD, Bahrajn na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bahrajn
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Bahrajn tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.11 14:00 Torino FC - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.1115:00
01.11 17:00 SSC Napoli - US Sassuolo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.1118:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.10 20:00 Slavia Praga - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1021:00
29.10 17:55 KAA Gent - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
28.10 20:00 Borussia Dortmund - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
27.10 20:00 FC Porto - Olympiakos Pireus (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1021:00
25.10 14:00 Parma Calcio 1913 - Spezia Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1015:00
23.10 00:30 CA Boca Juniors - Caracas FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
22.10 19:00 TSG Hoffenheim - FK Crvena Zvezda (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
22.10 16:55 Bayer Leverkusen - OGC Nice (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
22.10 00:30 CR Flamengo - Club Atlético Junior (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1002:30
21.10 22:15 Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1000:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 Pogon Szczecin 7 4 2 1 9:4 14
4 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
5 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
6 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
7 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
8 Jagiellonia 8 3 2 3 8:10 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation