WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports Arabia 6 HD, Zjednoczone Emiraty Arabskie na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Zjednoczone Emiraty Arabskie tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.10 20:00 Ferencvárosi TC - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
29.10 17:55 Lille OSC - Celtic F.C. (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1018:55
29.10 20:00 SL Benfica - Standard Liège (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.10 20:00 Olympique Lyon - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1021:00
25.10 16:00 OGC Nice - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1017:00
25.10 14:00 Girondins Bordeaux - Nîmes Olympique (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1015:00
25.10 12:00 RC Lens - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1013:00
24.10 19:00 Paris Saint-Germain - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1021:00
24.10 15:00 FC Lorient - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.1017:00
23.10 19:00 Stade Rennais - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.1021:00
23.10 00:30 Grêmio FB Porto Alegre - América de Cali (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
22.10 19:00 Sparta Praga - Lille OSC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
22.10 16:55 SSC Napoli - AZ Alkmaar (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation