WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS CONNECT Arabia, Maroko na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Maroko
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://connect.bein.net/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.11 01:30 Peru - Kolumbia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
16.1102:30
16.11 12:00 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.1113:00
16.11 14:00 Cypr - Szkocja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1115:00
16.11 17:00 Słowenia - Łotwa (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1118:00
16.11 17:00 Rosja - Belgia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1118:00
16.11 17:00 Azerbejdżan - Walia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1118:00
16.11 17:00 San Marino - Kazachstan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1118:00
16.11 19:45 Izrael - Polska (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1120:45
16.11 19:45 Niemcy - Białoruś (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1120:45
16.11 19:45 Irlandia Północna - Holandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1120:45
16.11 19:45 Chorwacja - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1120:45
16.11 19:45 Austria - Macedonia Północna (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
16.1120:45
17.11 14:00 Serbia - Ukraina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
17.1115:00
17.11 14:00 Luksemburg - Portugalia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
17.1115:00
17.11 15:30 Nitto ATP Finals (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
17.1116:30
17.11 16:00 Paris Saint-Germain Handball - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.1117:00
17.11 17:00 Kosowo - Anglia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
17.1118:00
17.11 17:00 Bułgaria - Czechy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
17.1118:00
17.11 18:00 Elverum Handball - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.1119:00
17.11 19:45 Mołdawia - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
17.1120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.11 23:00 Francja U17 - Brazylia U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-17
15.1100:00
14.11 20:00 Real Madrid Baloncesto - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.1121:00
14.11 19:45 Anglia - Czarnogóra (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1120:45
14.11 19:45 Czechy - Kosowo (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1120:45
14.11 19:45 Serbia - Luksemburg (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1120:45
14.11 19:45 Albania - Andora (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1120:45
14.11 19:45 Francja - Mołdawia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1120:45
14.11 19:45 Portugalia - Litwa (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
14.1120:45
14.11 19:45 Irlandia - Nowa Zelandia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1120:45
14.11 19:30 Meksyk U17 - Holandia U17 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-17)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-17
14.1120:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogon Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Slask Wroclaw 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisla Plock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia 15 6 5 4 25:20 23
8 Lechia Gdansk 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznan 15 5 5 5 24:18 20
10 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Rakow Czestochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Gornik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 Arka Gdynia 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 LKS Lodz 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisla Krakow 15 3 2 10 14:26 11
Championship Round
Relegation Round