WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS CONNECT Arabia, Oman na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Oman
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://connect.bein.net/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Oman tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.08 20:15 Real Betis - Levante (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0822:15
17.08 18:45 Stade de Reims - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0820:45
17.08 18:15 Girona - Real Valladolid (Piłka nożna,Primera Division)
Piłka nożna,Primera Division
17.0820:15
16.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
15.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.0817:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
13.0817:00
12.08 20:00 Turniej ATP w Toronto (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
12.0822:00
12.08 19:00 Paris Saint-Germain - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0821:00
12.08 15:00 Girondins Bordeaux - RC Strasbourg (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0817:00
12.08 15:00 Arsenal Londyn - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0817:00
12.08 13:00 Olympique Lyon - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0815:00
12.08 12:30 Liverpool FC - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0814:30
12.08 12:30 Southampton - Burnley (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0814:30
11.08 19:00 Turniej ATP w Toronto (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
11.0821:00
11.08 18:00 Angers SCO - Nîmes Olympique (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0820:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round