WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS CONNECT Arabia, Egipt na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Egipt
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://connect.bein.net/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
płatna tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

01.07 00:30 CD Universidad Católica - São Paulo FC (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
01.0702:30
01.07 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
01.0712:00
01.07 18:00 Izrael U19 - Anglia U19 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
01.0720:00
02.07 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
02.0712:00
03.07 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
03.0712:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.06 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
29.0612:00
29.06 00:30 SC Corinthians Paulista - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
29.0602:30
28.06 18:00 Francja U19 - Izrael U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
28.0620:00
28.06 15:00 Słowacja U19 - Austria U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
28.0617:00
28.06 15:00 Anglia U19 - Włochy U19 (Piłka nożna,UEFA Euro U-19)
Piłka nożna,UEFA Euro U-19
28.0617:00
28.06 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
28.0612:00
27.06 10:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
27.0612:00
25.06 19:10 Francja - Kamerun (kobiety) (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
25.0621:10
19.06 19:00 CD Tenerife - Girona FC (finał) (Piłka nożna,Segunda División)
Piłka nożna,Segunda División
19.0621:00
19.06 13:00 Hubert Hurkacz - Daniił Miedwiediew (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
19.0615:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
2 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
3 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0:0 0
4 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
5 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
6 Lech Poznań 0 0 0 0 0:0 0
7 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0:0 0
8 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
9 Miedź Legnica 0 0 0 0 0:0 0
10 PGE FKS Stal Mielec 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Radomiak Radom 0 0 0 0 0:0 0
14 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0:0 0
15 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0:0 0
16 Warta Poznań 0 0 0 0 0:0 0
17 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
18 Wisła Płock 0 0 0 0 0:0 0