WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS CONNECT Arabia, Irak na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irak
Język: arabski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://connect.bein.net/ar/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Irak tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.10 07:15 Walia - Francja (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
20.1009:15
20.10 10:00 Deportivo Alavés - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.1012:00
20.10 10:15 Japonia - RPA (Rugby,Rugby World Cup)
Rugby,Rugby World Cup
20.1012:15
20.10 12:00 Real Sociedad - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.1014:00
20.10 12:00 VTB Kremlin Cup (finał) (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
20.1014:00
20.10 13:00 Cagliari Calcio - SPAL 2013 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.1015:00
20.10 13:00 UC Sampdoria - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.1015:00
20.10 13:00 Udinese Calcio - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.1015:00
20.10 13:00 Girondins Bordeaux - AS Saint-Etienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.1015:00
20.10 13:30 FC Köln - SC Paderborn 07 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.1015:30
20.10 14:00 Espanyol Barcelona - Villarreal CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.1016:00
20.10 15:00 AS Monaco - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.1017:00
20.10 15:30 Manchester United - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.1017:30
20.10 16:00 TSG Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.1018:00
20.10 16:00 Parma Calcio 1913 - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.1018:00
20.10 16:30 Athletic Bilbao - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.1018:30
20.10 18:45 AC Milan - US Lecce (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.1020:45
20.10 19:00 Sevilla FC - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.1021:00
20.10 19:00 Olympique Marsylia - RC Strasbourg (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.1021:00
21.10 18:45 Brescia Calcio - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.1020:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.10 19:00 Granada CF - CA Osasuna (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
18.1021:00
18.10 19:00 FC Barcelona Lassa - Alba Berlin (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
18.1021:00
18.10 19:00 Valencia Basket Club - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
18.1021:00
18.10 18:45 OGC Nice - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1020:45
18.10 18:30 Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1020:30
18.10 09:00 VTB Kremlin Cup (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
18.1011:00
17.10 18:30 Panathinaikos BC - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.1020:30
17.10 17:00 Zalgiris Kowno - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.1019:00
17.10 17:00 CSKA Moskwa - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.1019:00
17.10 08:00 VTB Kremlin Cup (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
17.1010:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 12 7 3 2 15:9 24
2 Wisla Plock 12 7 1 4 16:18 22
3 Piast Gliwice 12 6 3 3 14:9 21
4 Cracovia 11 6 2 3 17:11 20
5 Lechia Gdansk 11 5 4 2 14:10 19
6 Lech Poznan 11 5 3 3 21:13 18
7 Slask Wroclaw 11 4 6 1 15:11 18
8 Jagiellonia 11 4 5 2 18:12 17
9 Legia Warszawa 11 5 2 4 13:12 17
10 KGHM Zaglebie Lubin 12 4 3 5 21:19 15
11 Gornik Zabrze 11 3 4 4 10:11 13
12 Rakow Czestochowa 11 4 0 7 13:17 12
13 Wisla Krakow 12 3 2 7 14:17 11
14 Arka Gdynia 11 2 3 6 8:18 9
15 Korona Kielce 12 2 2 8 6:18 8
16 LKS Lodz 11 2 1 8 12:22 7
Championship Round
Relegation Round