WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS CONNECT F.R., Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://beinsportsconnect.fr/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.01 14:30 Islandia - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0115:30
24.01 16:00 Gwinea - Gambia (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
24.0117:00
24.01 17:00 Dania - Holandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0118:00
24.01 19:00 Kamerun - Komory (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
24.0120:00
24.01 19:30 Czarnogóra - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
24.0120:30
25.01 14:30 Polska - Hiszpania (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
25.0115:30
25.01 16:00 Senegal - Republika Zielonego Przylądka (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
25.0117:00
25.01 17:00 Niemcy - Rosja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
25.0118:00
25.01 19:00 Maroko - Malawi (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
25.0120:00
25.01 19:30 Szwecja - Norwegia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
25.0120:30
26.01 14:30 Czarnogóra - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0115:30
26.01 16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Egipt (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
26.0117:00
26.01 17:00 Holandia - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0118:00
26.01 19:00 Mali - Gwinea Równikowa (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
26.0120:00
26.01 19:30 Dania - Francja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
26.0120:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.01 20:00 Atlético Madryt - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
22.0121:00
22.01 19:45 S.S. Lazio - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
22.0120:45
22.01 19:30 Dania - Chorwacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0120:30
22.01 17:30 Sevilla FC - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
22.0118:30
22.01 17:30 Vfl Bochum - FC Köln (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
22.0118:30
22.01 17:00 Francja - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0118:00
22.01 17:00 Inter Mediolan - Venezia FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
22.0118:00
22.01 15:15 Villarreal CF - RCD Mallorca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
22.0116:15
22.01 14:30 Czarnogóra - Holandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
22.0115:30
22.01 14:30 TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
22.0115:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12