WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN SPORTS ESPAÑA, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://es.beinsports.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Hiszpania Movistar+ 50
Orange TV Spain 60
Telecable 48
Vodafone TV 105
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 5/6 NIE
Astra 1KR Europa Środkowa V, 22000, 2/3 NIE
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Hiszpania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.06 16:00 Estonia - Maroko (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
09.0618:00
08.06 17:30 Niemcy - Arabia Saudyjska (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
08.0619:30
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
20.05 18:45 Lazio Rzym - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:45
20.05 16:00 AC Milan - AC Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00
19.05 18:00 Bayern Monachium - Eintracht Brunszwik (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
19.0520:00
19.05 13:00 Juventus Turyn - Hellas Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0515:00
16.05 18:45 Olympique Marsylia - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0520:45
13.05 18:45 AS Roma - Juventus Turyn (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
13.0520:45
13.05 13:00 Crotone - Lazio Rzym (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
13.0515:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 21 12 6 3 35:20 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 21 8 6 7 22:22 30
9 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
10 KGHM Zaglebie Lubin 21 8 3 10 33:33 27
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 21 5 6 10 21:38 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round