WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports MAX 4, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/f...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 264
Orange TV France 224
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 2/3 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.12 20:00 Deportivo Alavés - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.1221:00
18.12 19:30 Hertha Berlin - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1220:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.12 13:00 Kashima Antlers - CD Guadalajara (Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Piłka nożna,Klubowe Mistrzostwa Świata
15.1214:00
10.12 20:00 Athletic Bilbao - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.1221:00
09.12 16:00 Lille OSC - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
09.1217:00
09.12 14:00 RC Strasbourg - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
09.1215:00
09.12 11:00 SD Eibar - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
09.1212:00
08.12 12:00 Atletico Madryt - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
08.1213:00
07.12 20:00 Węgry - Norwegia (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
07.1221:00
05.12 20:30 FC Barcelona - Cultural y Deportiva Leonesa (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
05.1221:30
05.12 18:00 Girondins Bordeaux - AS Saint-Etienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
05.1219:00
03.12 19:30 FC Nürnberg - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
03.1220:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round