WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports MAX 5, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/f...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 265
Orange TV France 225
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 2/3 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 29900, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.02 15:50 Skjern Handbold - HBC Nantes (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0216:50
16.02 19:00 AS Monaco - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0220:00
10.02 17:00 US Sassuolo - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
10.0218:00
10.02 14:00 FC Nantes - Nîmes Olympique (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
10.0215:00
09.02 14:30 Borussia Mönchengladbach - Hertha Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
09.0215:30
03.02 17:00 Vfb Stuttgart - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
03.0218:00
03.02 11:00 Villarreal CF - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
03.0212:00
02.02 19:00 AS Monaco - Toulouse FC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
02.0220:00
28.01 00:00 Houston Rockets - Orlando Magic (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
28.0101:00
27.01 18:00 Chelsea Londyn - Sheffield Wednesday (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
27.0119:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
10 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round