WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports MAX 7, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/f...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 267
Orange TV France 227
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 2/3 NIE
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 29900, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 16:00 Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.1018:00
20.10 18:00 Stade de Reims - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.1020:00
20.10 13:30 Vfb Stuttgart - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.1015:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.10 13:00 Atalanta Bergamo - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1015:00
06.10 18:00 Nîmes Olympique - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
06.1020:00
06.10 14:15 Getafe CF - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
06.1016:15
30.09 16:00 FC Augsburg - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
30.0918:00
30.09 04:30 Turniej WTA w Pekinie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
30.0906:30
29.09 18:00 Stade de Reims - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
29.0920:00
29.09 04:30 Turniej WTA w Pekinie (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
29.0906:30
27.09 20:00 Girona FC - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
27.0922:00
27.09 17:00 SPAL 2013 - US Sassuolo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
27.0919:00
26.09 17:00 Amiens SC - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
26.0919:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round