WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

beIN Sports MAX 8, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.beinsports.com/f...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja Canalsat 268
Orange TV France 228
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa V, 22000, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
beIn Sports Connect płatna Francja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.09 16:30 Real Betis - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
23.0918:30
23.09 13:00 Chievo Werona - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.0915:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

02.09 18:30 US Sassuolo - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
02.0920:30
01.09 18:00 RC Strasbourg - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.0920:00
01.09 16:30 Celta Vigo - Atletico Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
01.0918:30
26.08 18:30 Genoa CFC - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0820:30
25.08 18:15 Atletico Madryt - Rayo Vallecano (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.0820:15
25.08 16:15 Deportivo Alavés - Real Betis (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.0818:15
19.08 18:30 Empoli FC - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0820:30
18.08 18:00 Stade Rennais - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0820:00
11.08 18:00 AS Saint-Etienne - EA Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0820:00
15.07 13:00 Wimbledon - finał (Tenis,Wimbledon )
Tenis,Wimbledon
15.0715:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
2 Lechia Gdansk 8 5 2 1 13:8 17
3 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
4 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 8 5 0 3 13:9 15
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:10 14
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 8 3 2 3 11:12 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 8 1 4 3 12:13 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 8 0 3 5 4:13 3
Championship Round
Relegation Round