WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Benfica TV, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.slbenfica.pt/btv

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Angola ZAP 24
Francja Numericable 169
Orange TV France 444
SFR 617
Kanada Bell 886
Rogers Cable 793
Luksemburg Numericable Luxembourg 355
PostTV 433
Portugalia Cabovisão 70
MEO 30
NOS 30
Vodafone Portugal 31
Szwajcaria Netplus 552
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka V, 30000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Benfica TV LiveMatch darmowa Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.05 17:00 SL Benfica - Sporting CP (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
15.0519:00
06.05 17:30 SL Benfica - FC Porto (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
06.0519:30
26.04 18:00 SL Benfica - CD Santa Clara (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
26.0420:00
17.04 17:00 SL Benfica - Gil Vicente FC (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
17.0419:00
05.04 18:00 SL Benfica - CS Marítimo (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
05.0420:00
13.03 18:00 SL Benfica - Boavista FC (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
13.0319:00
01.03 19:00 SL Benfica - Rio Ave FC (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
01.0320:00
08.02 19:00 SL Benfica - FC Famalicão (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
08.0220:00
25.01 17:00 SL Benfica - CD Nacional (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
25.0118:00
08.01 19:00 SL Benfica - CD Tondela (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
08.0120:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation