WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BNT 1, Bułgaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bułgaria
Język: bułgarski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://bnt.bg/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bułgaria Bulsatcom 1
MUX 3 1
MUX BUL12-1 1
Mtel 1
N3 3
NET 1 1
Vivacom 1
Satelita Region Parametry FTA
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 7/8 NIE
Intelsat 12 Europa , Bliski Wschód , Azja Południowa , Afryka Południowa V, 30000, 3/4 TAK
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
iMedia darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

02.12 11:00 Eliminacje Mistrzostw Europy - losowanie (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
02.1212:00
29.11 17:55 Bayer Leverkusen - Łudogorec Razgrad (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1118:55
16.10 18:45 Norwegia - Bułgaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
13.10 18:45 Bułgaria - Cypr (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
20.09 19:00 Łudogorec Razgrad - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0921:00
05.04 19:05 Arsenal Londyn - CSKA Moskwa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
05.0421:05
05.04 19:05 Atletico Madryt - Sporting CP (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
05.0421:05
26.03 16:00 Bułgaria - Kazachstan (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
26.0318:00
15.03 20:05 Arsenal Londyn - AC Milan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0321:05
15.03 18:00 Athletic Bilbao - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
15.0319:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
10 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
11 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round