WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BoxNation, Cały świat na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Cały świat
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.boxnation.com/

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.05 02:00 Miguel Berchelt - Francisco Vargas (Boks)
Boks
12.0504:00
05.05 02:00 Artur Beterbiev - Radivoje Kalajdzic (Boks)
Boks
05.0504:00
09.12 03:00 Wasyl Łomaczenko - Jose Pedraza (Boks)
Boks
09.1204:00
04.11 01:30 Miguel Berchelt - Miguel Roman (Boks)
Boks
04.1102:30
14.10 01:30 Terence Crawford - Sunny Edwards (Boks)
Boks
14.1003:30
15.09 00:30 Jose Carlos Ramirez - Antonio Orozco (Boks)
Boks
15.0902:30
09.09 01:00 Danny Garcia - Shawn Porter (Boks)
Boks
09.0903:00
09.09 01:00 Adam Kownacki - Charles Martin (Boks)
Boks
09.0903:00
08.09 21:00 Amir Khan - Samuel Vargas (Boks)
Boks
08.0923:00
08.09 19:30 Tommy Langford - Jason Welborn (Boks)
Boks
08.0921:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Piast Gliwice 36 20 9 7 56:33 69
2 Legia Warszawa 36 20 7 9 53:36 67
3 Lechia Gdansk 36 18 10 8 52:38 64
4 Cracovia 36 17 6 13 45:40 57
5 Jagiellonia 36 16 9 11 55:50 57
6 KGHM Zaglebie Lubin 36 15 7 14 55:46 52
7 Lech Poznan 36 15 7 14 49:47 52
8 Pogon Szczecin 36 13 10 13 54:54 49
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 37 14 7 16 67:63 49
10 Korona Kielce 37 12 11 14 42:54 47
11 Gornik Zabrze 37 12 10 15 48:53 46
12 Slask Wroclaw 37 12 8 17 49:45 44
13 Arka Gdynia 37 10 12 15 49:51 42
14 Wisla Plock 37 10 11 16 50:58 41
15 Miedz Legnica 37 10 10 17 40:65 40
16 Zaglebie Sosnowiec 37 7 8 22 49:80 29
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round