WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport 1, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.05 20:00 Billy Joe Saunders - Shefat Isufi (Boks)
Boks
18.0522:00
15.05 18:45 S.S. Lazio - Atalanta Bergamo (finał) (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
15.0520:45
12.05 19:00 Olympique Marsylia - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0521:00
04.05 16:30 Cardiff City - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
04.0518:30
28.04 19:00 Olympique Marsylia - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
28.0421:00
28.04 16:00 FC Nürnberg - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
28.0418:00
28.04 14:00 WTA Stuttgart (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
28.0416:00
27.04 20:00 Daniel Dubois - Richard Lartey (Boks)
Boks
27.0422:00
27.04 16:30 Brighton & Hove Albion - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
27.0418:30
27.04 13:30 WTA Stuttgart (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
27.0415:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Piast Gliwice 36 20 9 7 56:33 69
2 Legia Warszawa 36 20 7 9 53:36 67
3 Lechia Gdansk 36 18 10 8 52:38 64
4 Cracovia 36 17 6 13 45:40 57
5 Jagiellonia 36 16 9 11 55:50 57
6 KGHM Zaglebie Lubin 36 15 7 14 55:46 52
7 Lech Poznan 36 15 7 14 49:47 52
8 Pogon Szczecin 36 13 10 13 54:54 49
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 37 14 7 16 67:63 49
10 Korona Kielce 37 12 11 14 42:54 47
11 Gornik Zabrze 37 12 10 15 48:53 46
12 Slask Wroclaw 37 12 8 17 49:45 44
13 Arka Gdynia 37 10 12 15 49:51 42
14 Wisla Plock 37 10 11 16 50:58 41
15 Miedz Legnica 37 10 10 17 40:65 40
16 Zaglebie Sosnowiec 37 7 8 22 49:80 29
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round