WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport 1, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Virgin Media Ireland 409
Wielka Brytania BT 408
Freeview 59
Plusnet 408
Sky 413
Virgin Media 531
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2E Europa V, 29500, 3/4 NIE
Astra 2F Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak
BT Sport Player darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.01 20:00 AS Roma - Virtus Entella (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
14.0121:00
14.01 16:30 Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
14.0117:30
13.01 20:00 Olympique Marsylia - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
13.0121:00
13.01 17:00 Inter Mediolan - Benevento Calcio (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
13.0118:00
12.01 17:30 Chelsea Londyn - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0118:30
11.01 19:45 Olympique Lyon - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0120:45
11.01 03:00 Sydney International (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
11.0104:00
10.01 02:00 Sydney International (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
10.0103:00
09.01 20:05 Paris Saint-Germain - EA Guingamp (Piłka nożna,Puchar Ligi Francuskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Francuskiej
09.0121:05
09.01 02:00 Sydney International (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
09.0103:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round