WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport 2, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Virgin Media Ireland 410
Wielka Brytania BT 410
Plusnet 410
Sky 417
TalkTalk TV 410
Virgin Media 532
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2E Europa V, 29500, 3/4 NIE
Astra 2F Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Player płatna Wielka Brytania tak
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.08 19:00 APOEL Nikozja - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.0821:00
21.08 19:00 BSC Young Boys - FK Crvena Zvezda (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.0821:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.08 16:30 Borussia Mönchengladbach - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
17.0818:30
17.08 15:00 WTA Premier 5 Cincinnati (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
17.0817:00
16.08 18:30 Bayern Monachium - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
16.0820:30
14.08 19:00 Liverpool FC - Chelsea FC (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
14.0821:00
12.08 15:00 WTA Premier 5 Cincinnati (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
12.0817:00
10.08 18:00 Montpellier HSC - Rennes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
10.0820:00
23.07 18:00 The New Saints FC - FC Kopenhaga (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
23.0720:00
21.07 15:00 Speedway of Nations - turniej finałowy (Żużel,Speedway of Nations)
Żużel,Speedway of Nations
21.0717:00
15.06 17:00 Grand Prix Czech (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
15.0619:00
14.06 17:00 Grand Prix Czech - trening i kwalifikacje (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
14.0619:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 5 4 1 0 8:3 13
2 Pogon Szczecin 4 3 1 0 5:1 10
3 Lech Poznan 5 2 2 1 8:5 8
4 Jagiellonia 5 2 2 1 9:5 8
5 Cracovia 5 2 1 2 7:6 7
6 Gornik Zabrze 5 2 1 2 4:5 7
7 Wisla Krakow 5 2 1 2 5:2 7
8 Lechia Gdansk 4 1 3 0 3:2 6
9 KGHM Zaglebie Lubin 4 1 2 1 5:4 5
10 Piast Gliwice 4 1 2 1 3:3 5
11 Legia Warszawa 3 1 1 1 3:3 4
12 Korona Kielce 4 1 1 2 3:4 4
13 LKS Lodz 5 1 1 3 3:8 4
14 Rakow Czestochowa 4 1 0 3 2:5 3
15 Arka Gdynia 5 0 2 3 1:8 2
16 Wisla Plock 3 0 1 2 2:7 1
Championship Round
Relegation Round