WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport 2, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Virgin Media Ireland 410
Wielka Brytania BT 410
Plusnet 410
Sky 417
TalkTalk TV 410
Virgin Media 532
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2E Europa V, 29500, 3/4 NIE
Astra 2F Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Player płatna Wielka Brytania tak
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.09 16:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
21.0918:00
19.09 19:00 Manchester United - FK Astana (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0921:00
19.09 16:55 Eintracht Frankfurt - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0918:55
18.09 19:00 Paris Saint-Germain - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
18.09 16:55 Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0918:55
17.09 19:00 SSC Napoli - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0921:00
14.09 16:30 RB Lipsk - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.0918:30
06.09 17:00 Grand Prix Danii - trening i kwalifikacje (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
06.0919:00
01.09 15:00 RC Strasbourg - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.0917:00
01.09 13:00 Stade de Reims - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
01.0915:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 9 4 5 0 14:9 17
2 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
3 Jagiellonia 9 4 4 1 15:8 16
4 Cracovia 8 5 1 2 14:8 16
5 Lechia Gdansk 9 4 4 1 11:7 16
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:7 14
7 Piast Gliwice 9 4 2 3 10:8 14
8 Lech Poznan 9 3 3 3 14:12 12
9 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
10 Gornik Zabrze 8 3 2 3 7:6 11
11 Wisla Plock 8 3 1 4 7:15 10
12 KGHM Zaglebie Lubin 9 2 3 4 16:16 9
13 Rakow Czestochowa 9 3 0 6 10:14 9
14 Arka Gdynia 9 2 2 5 7:14 8
15 Korona Kielce 9 1 2 6 4:13 5
16 LKS Lodz 9 1 1 7 7:18 4
Championship Round
Relegation Round