WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport 3, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.10 12:00 RC Lens - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1013:00
25.10 14:00 Girondins Bordeaux - Nîmes Olympique (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1015:00
25.10 16:00 OGC Nice - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
25.1017:00
27.10 20:00 Liverpool FC - FC Midtjylland (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1021:00
28.10 17:55 FK Krasnodar - Chelsea FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1018:55
28.10 20:00 Juventus FC - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
29.10 20:00 Rangers FC - Lech Poznań (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.10 19:00 Celtic F.C. - AC Milan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
22.10 16:55 Standard Liège - Rangers FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
21.10 19:00 Manchester City - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
20.10 19:00 Chelsea FC - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
18.10 15:00 AS Saint-Étienne - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1017:00
18.10 13:30 FC Köln - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1015:30
18.10 13:00 AS Monaco - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1015:00
18.10 11:00 RC Strasbourg - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1013:00
17.10 13:30 TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
17.1015:30
03.10 13:30 Borussia Dortmund - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
03.1015:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
10 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation