WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport 3, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Wielka Brytania BT 410
Plusnet 410
Sky 417
TalkTalk TV 410
Virgin Media 533
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2F Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE
Astra 2E Europa V, 29500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Player płatna Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.10 16:55 Standard Liège - Rangers FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
22.10 19:00 Celtic F.C. - AC Milan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.10 19:00 Chelsea FC - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
18.10 15:00 AS Saint-Étienne - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1017:00
18.10 13:30 FC Köln - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1015:30
18.10 13:00 AS Monaco - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1015:00
18.10 11:00 RC Strasbourg - Olympique Lyon (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.1013:00
17.10 17:00 Speedway of Nations - finał (Żużel,Speedway of Nations)
Żużel,Speedway of Nations
17.1019:00
17.10 13:30 TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
17.1015:30
03.10 17:00 Grand Prix Polski - 8. runda (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
03.1019:00
03.10 13:30 Borussia Dortmund - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
03.1015:30
02.10 17:00 Grand Prix Polski - 7. runda (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
02.1019:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation