WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport ESPN, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Virgin Media Ireland 407
Wielka Brytania BT 411
Plusnet 411
Sky 426
Virgin Media 534
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2F Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE
Astra 2E Europa H, 29500, 8/9 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Player płatna Wielka Brytania tak
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.03 19:45 Lille OSC - AS Monaco (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
15.0320:45
14.03 20:00 Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0321:00
08.03 19:00 WTA Indian Wells (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
08.0320:00
07.03 20:00 SSC Napoli - RB Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
07.0321:00
07.03 17:55 Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
07.0318:55
05.03 18:00 Girondins Bordeaux - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
05.0319:00
24.02 16:00 Stade Rennais - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0217:00
24.02 14:00 FC Nantes - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0215:00
22.02 19:45 RC Strasbourg - Lille OSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
22.0220:45
21.02 20:00 SL Benfica - Galatasaray (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.0221:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round