WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport ESPN, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Virgin Media Ireland 407
Wielka Brytania BT 411
Plusnet 411
Sky 426
Virgin Media 534
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2F Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE
Astra 2E Europa H, 29500, 8/9 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Player płatna Wielka Brytania tak
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.05 15:00 Lille OSC - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0517:00
12.05 13:00 Stade Rennais - EA Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0515:00
03.05 18:30 FSV Mainz 05 - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
03.0520:30
26.04 18:30 FC Augsburg - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
26.0420:30
22.04 18:30 Vfl Wolfsburg - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
22.0420:30
21.04 16:00 Hertha Berlin - Hannover 96 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0418:00
21.04 13:30 SC Freiburg - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0415:30
18.04 19:00 Valencia CF - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
17.04 17:00 FC Nantes - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0419:00
14.04 16:00 Eintracht Frankfurt - FC Augsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.0418:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round