WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport Europe, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Irlandia Virgin Media Ireland 413
Wielka Brytania BT 409
Plusnet 409
Sky 414
TalkTalk TV 409
Virgin Media 529
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2F Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE
Astra 2E Europa V, 29500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Player darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.11 02:30 Los Angeles Lakers - Chicago Bulls (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
22.1103:30
11.11 01:00 San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
11.1102:00
09.11 00:00 Boston Celtics - Los Angeles Lakers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
09.1101:00
28.05 18:45 Real Madryt - Atlético Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.0520:45
27.05 18:45 Anglia - Australia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
27.0520:45
21.05 17:45 Bayern Monachium - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
21.0519:45
18.05 18:30 Liverpool FC - Sevilla FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0520:30
15.05 13:00 AC Milan - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
15.0515:00
11.05 18:30 Girondins Bordeaux - PSG (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0520:30
08.05 18:45 Hellas Werona - Juventus Turyn (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
08.0520:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round