WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport Extra, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: angielski
Strona www: http://sport.bt.com/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Extra płatna Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.10 20:00 Club Brugge - S.S. Lazio (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 20:00 Sevilla FC - Stade Rennais (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 20:00 Ferencvárosi TC - Dynamo Kijów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
31.10 12:30 Sheffield United - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
31.1013:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.10 19:00 Inter Mediolan - Borussia Mönchengladbach (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 Olympiakos Pireus - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
21.10 19:00 FC Midtjylland - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00
20.10 19:00 S.S. Lazio - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
20.10 19:00 RB Lipsk - İstanbul Başakşehir (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
20.10 19:00 Stade Rennais - FK Krasnodar (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.1021:00
17.10 15:00 Stade de Reims - FC Lorient (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.1017:00
27.09 18:00 West Ham United - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
27.0920:00
27.09 11:00 Sheffield United - Leeds United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
27.0913:00
26.09 11:30 Brighton & Hove Albion - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
26.0913:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation