WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport Live Streaming, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/live-on...

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Live Streaming darmowa Anglia , Irlandia tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 19:00 OGC Nice - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
21.1021:00
21.10 16:00 Borussia Mönchengladbach - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.1018:00
21.10 15:00 AS Saint-Etienne - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
21.1017:00
21.10 13:00 Montpellier HSC - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
21.1015:00
20.10 16:30 Huddersfield Town - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.1018:30
20.10 10:00 Kremlin Cup (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
20.1012:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.10 09:00 Kremlin Cup (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
18.1011:00
17.10 08:00 Kremlin Cup (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
17.1010:00
16.10 08:00 Kremlin Cup (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.1010:00
15.10 12:30 Kremlin Cup (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.1014:30
14.10 08:00 Prudential Hong Kong Tennis Open (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
14.1010:00
13.10 06:00 Prudential Hong Kong Tennis Open (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
13.1008:00
12.10 06:00 Prudential Hong Kong Tennis Open (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
12.1008:00
11.10 18:30 Anglia U21 - Andora U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
11.1020:30
11.10 07:00 Prudential Hong Kong Tennis Open (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
11.1009:00
10.10 08:00 Prudential Hong Kong Tennis Open (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
10.1010:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round