WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport Live Streaming, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/live-on...

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Live Streaming darmowa Anglia , Irlandia tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.09 03:00 Wuhan Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.0905:00
23.09 18:30 Vfl Wolfsburg - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
23.0920:30
24.09 03:00 Wuhan Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0905:00
24.09 17:00 Dijon FCO - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0919:00
24.09 19:00 AS Monaco - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
24.0921:00
25.09 03:00 Wuhan Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
25.0905:00
26.09 06:30 Wuhan Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
26.0908:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.09 16:30 Werder Brema - RB Lipsk (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0918:30
21.09 16:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
21.0918:00
21.09 11:30 Leicester City - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.0913:30
21.09 03:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
21.0905:00
20.09 18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0920:30
20.09 17:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - trening i kwalifikacje (Żużel,Speedway Grand Prix)
Żużel,Speedway Grand Prix
20.0919:00
20.09 03:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
20.0905:00
19.09 19:00 Rangers FC - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0921:00
19.09 19:00 Manchester United - FK Astana (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0921:00
19.09 19:00 Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
19.0921:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 9 5 3 1 10:5 18
2 Slask Wroclaw 9 4 5 0 14:9 17
3 Jagiellonia 9 4 4 1 15:8 16
4 Cracovia 8 5 1 2 14:8 16
5 Lechia Gdansk 9 4 4 1 11:7 16
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:7 14
7 Piast Gliwice 9 4 2 3 10:8 14
8 Wisla Plock 9 4 1 4 9:16 13
9 Lech Poznan 9 3 3 3 14:12 12
10 Gornik Zabrze 9 3 3 3 8:7 12
11 Wisla Krakow 9 3 2 4 13:10 11
12 KGHM Zaglebie Lubin 9 2 3 4 16:16 9
13 Rakow Czestochowa 9 3 0 6 10:14 9
14 Arka Gdynia 9 2 2 5 7:14 8
15 Korona Kielce 9 1 2 6 4:13 5
16 LKS Lodz 9 1 1 7 7:18 4
Championship Round
Relegation Round