WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

BT Sport Live Streaming, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.bt.com/live-on...

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
BT Sport Live Streaming darmowa Anglia , Irlandia tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.08 18:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
19.0820:00
18.08 20:00 Carl Frampton - Luke Jackson (Boks)
Boks
18.0822:00
18.08 19:00 Tyson Fury - Francesco Pianeta (Boks)
Boks
18.0821:00
18.08 19:00 Cristofer Rosales - Paddy Barnes (Boks)
Boks
18.0821:00
18.08 16:30 Chelsea - Arsenal (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.0818:30
18.08 16:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
18.0818:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
16.0817:00
15.08 19:00 Real Madryt - Atletico Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Europy)
Piłka nożna,Superpuchar Europy
15.0821:00
15.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
15.0817:00
14.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
14.0817:00
13.08 15:00 Turniej WTA w Cincinnati (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
13.0817:00
12.08 18:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
12.0820:30
12.08 17:30 Turniej WTA w Montrealu (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
12.0819:30
11.08 17:00 Turniej WTA w Montrealu (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
11.0819:00
11.08 16:30 Wolverhampton Wanderers - Everton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
11.0818:30
10.08 19:00 Manchester United - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
10.0821:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round