WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

bTV Action, Bułgaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bułgaria
Język: bułgarski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.btv.bg/action

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bułgaria Bulsatcom 26
Mtel 903
Vivacom 7
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 12 Europa , Bliski Wschód , Azja Południowa , Afryka Południowa V, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 7/8 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.01 20:30 CD Leganés - Real Madryt (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
16.0121:30
10.01 20:30 Levante UD - FC Barcelona (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
10.0121:30
09.01 20:30 Real Madryt - CD Leganés (Piłka nożna,Puchar Króla)
Piłka nożna,Puchar Króla
09.0121:30
17.12 11:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.1212:00
13.12 20:00 Arsenal FC - Qarabağ Ağdam (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1221:00
13.12 17:55 Villarreal CF - Spartak Moskwa (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1218:55
12.12 20:00 Ajax Amsterdam - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
12.12 17:55 Real Madryt - CSKA Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1218:55
29.11 20:00 Rangers FC - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1121:00
29.11 17:55 AC Milan - F91 Dudelange (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.1118:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round