WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

C More Fotboll, Szwecja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwecja
Język: szwedzki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.cmore.se/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Szwecja Canal Digital Sverige 7060
Satelita Region Parametry FTA
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 25000, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
C More Online płatna Szwecja tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.09 19:00 FC Barcelona - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
14.0921:00
14.09 16:30 Real Sociedad - Atlético Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
14.0918:30
13.09 19:00 RCD Mallorca - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
13.0921:00
10.09 18:45 Anglia - Kosowo (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0920:45
09.09 18:45 Irlandia Północna - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
09.0920:45
08.09 18:45 Szwecja - Norwegia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0920:45
07.09 18:45 Serbia - Portugalia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0920:45
07.09 16:00 Anglia - Bułgaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
07.0918:00
06.09 18:45 Niemcy - Holandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
06.0920:45
05.09 18:45 Wyspy Owcze - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
05.0920:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
3 Slask Wroclaw 7 4 3 0 10:5 15
4 Legia Warszawa 7 4 2 1 10:6 14
5 Cracovia 7 4 1 2 12:8 13
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Piast Gliwice 7 3 2 2 8:5 11
9 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
10 Gornik Zabrze 7 3 1 3 7:6 10
11 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
12 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
13 Wisla Plock 7 2 1 4 6:15 7
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round