WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canalplus.pl

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska NC+ 30
Orange TV 78
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.07 16:00 Wisła Płock - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
22.0718:00
21.07 16:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
21.0718:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.07 17:00 Grand Prix Szwecji (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
07.0719:00
30.06 17:00 Grand Prix Danii (Sporty motorowe,Żużel)
Sporty motorowe,Żużel
30.0619:00
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
20.05 16:00 Lech Poznań - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0518:00
19.05 16:00 Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
16.05 18:45 Olympique Marsylia - Atletico Madryt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0520:45
12.05 13:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0515:30
06.05 16:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
06.0518:00
06.05 13:30 Korona Kielce - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
06.0515:30
02.05 18:45 AS Roma - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.0520:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round