WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal 9 Denmark, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canal9.dk

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 9
Viasat Denmark 41
YouSee 15
Szwecja Boxer 30
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka H, 27500, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

06.05 19:00 Arsenal FC - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.0521:00
29.04 19:00 Villarreal CF - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
29.0421:00
28.03 18:45 Kosowo - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
28.0320:45
25.03 19:45 Szwecja - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
25.0320:45
24.01 12:00 Chelsea Londyn - Luton Town (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
24.0113:00
23.01 15:00 Barnsley - Norwich City (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
23.0116:00
22.01 19:45 Chorley - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
22.0120:45
10.01 19:45 Newport County - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
10.0120:45
10.12 20:00 Leicester City - AEK Ateny (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
10.1221:00
10.12 17:55 Dundalk FC - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
10.1218:55
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation