WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal 9 Denmark, Dania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Dania
Język: duński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.canal9.dk

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Dania Canal Digital Denmark 9
Viasat Denmark 41
YouSee 15
Szwecja Boxer 30
Satelita Region Parametry FTA
Astra 4A Europa , Afryka H, 27500, 3/4 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 25000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.07 16:00 Liverpool FC - Manchester City (Piłka nożna,Tarcza Wspólnoty)
Piłka nożna,Tarcza Wspólnoty
30.0718:00
29.03 18:45 Polska - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
29.0320:45
24.03 19:45 Szwecja - Czechy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
24.0320:45
12.01 19:00 FC Barcelona - Real Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii)
Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii
12.0120:00
08.01 15:00 Newcastle United - Cambridge United (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
08.0116:00
16.11 19:45 Walia - Belgia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
16.1120:45
15.11 19:45 Irlandia Północna - Włochy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
15.1120:45
14.11 19:45 Portugalia - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1120:45
13.11 19:45 Belgia - Estonia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
13.1120:45
12.11 19:45 Anglia - Albania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
12.1120:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Płock 5 4 1 0 16:4 13
2 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 10:5 10
3 Pogoń Szczecin 5 3 1 1 8:6 10
4 Legia Warszawa 5 3 1 1 7:5 10
5 Cracovia 5 3 0 2 7:3 9
6 Radomiak Radom 5 2 2 1 8:7 8
7 Śląsk Wrocław 5 2 2 1 4:4 8
8 Zagłębie Lubin 5 2 2 1 3:3 8
9 Raków Częstochowa 4 2 1 1 6:5 7
10 Korona Kielce 5 2 1 2 5:5 7
11 Górnik Zabrze 4 2 0 2 5:5 6
12 Warta Poznań 5 2 0 3 4:8 6
13 Widzew Łódź 5 1 1 3 6:7 4
14 Jagiellonia Białystok 5 1 1 3 5:7 4
15 Piast Gliwice 4 1 0 3 1:5 3
16 Lechia Gdańsk 4 1 0 3 4:10 3
17 Miedź Legnica 4 0 1 3 3:8 1
18 Lech Poznań 4 0 1 3 2:7 1