WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Canal+ Sport Online, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Strona www: http://canalplussport.pl/li...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.07 13:00 Raków Częstochowa - Korona Kielce (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0715:00
20.07 15:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0717:30
20.07 18:00 Piast Gliwice - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0720:00
21.07 13:00 KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0715:00
21.07 15:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
21.0717:30
22.07 16:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
22.0718:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.05 16:00 Multiliga+ (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
19.05 16:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
19.05 16:00 Piast Gliwice - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
19.0518:00
18.05 13:30 Multiliga+ (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0515:30
18.05 13:30 Wisła Kraków - Miedź Legnica (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0515:30
18.05 13:30 Korona Kielce - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.0515:30
15.05 18:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
15.0520:30
15.05 18:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
15.0520:30
14.05 18:30 Górnik Zabrze - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
14.0520:30
12.05 16:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
12.0518:00

OPINIE I KOMENTARZE

30.11.2018 / ~ Jakub /
Arka gol Jea

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round