WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Caracol TV, Kolumbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Kolumbia
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.caracoltv.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Argentyna DirecTV Latin America 132
Chile Claro Chile 80
Kolumbia Movistar 156
Tigo 3043
Peru Media Networks Latin America 156
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 21 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 5200, 9/10 NIE
Amazonas 2 Ameryka Północna , Ameryka Południowa H, 28888, 3/4 NIE
Amazonas 3 Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 40000, 2/3 NIE
Eutelsat 117 West A Ameryka Północna , Ameryka Południowa V, 30000, 3/4 NIE
AMC 4 Ameryka Południowa V, 28888, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
CaracolTV En Vivo darmowa Kolumbia nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.07 22:00 Dillian Whyte - Oscar Rivas (Boks)
Boks
21.0700:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.07 20:00 Brazylia - Peru (finał) (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
07.0722:00
06.07 19:00 Argentyna - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
06.0721:00
04.07 00:30 Chile - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
04.0702:30
03.07 00:30 Brazylia - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
03.0702:30
29.06 19:00 Urugwaj - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
29.0621:00
28.06 23:00 Kolumbia - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
29.0601:00
28.06 19:00 Wenezuela - Argentyna (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
28.0621:00
28.06 00:30 Brazylia - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
28.0602:30
23.06 19:00 Kolumbia - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
23.0621:00
22.06 19:00 Peru - Brazylia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0621:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round