WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Channel One Russia, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: rosyjski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.1tv.ru/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Kanada MTS 1610
Rogers Cable 886
Rosja Kontinent TV 1603
NTV Plus 1801
NTV Plus Vostok 56313
Nacional'nye kabel'nye seti 12
Tricolor TV 21004
Tricolor TV Sibir 27003
Vostochnii Express 702
Stany Zjednoczone DirecTV 2140
Szwajcaria Naxoo 302
Włochy Sky Italy 577
Satelita Region Parametry FTA
Express AM5 Europa Wschodnia , Azja Zachodnia R, 33483, 7/8 NIE
Yamal-401 Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód L, 14990, 3/5 TAK
Horizons 2 Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Azja , Azja Zachodnia H, 15000, 1/2 NIE
ABS 2 Europa , Azja , Afryka , Bliski Wschód V, 45000, 2/3 NIE
Intelsat 902 Europa H, 28900, 3/4 NIE
Express AT1 Europa Wschodnia , Azja Zachodnia L, 27500, 3/4 NIE
Express AM33 Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód R, 33483, 7/8 NIE
Express AM3 Europa Wschodnia , Azja Zachodnia R, 33483, 7/8 NIE
Intelsat 15 Azja , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE
Express AMU1 Afryka Południowa L, 27500, 3/4 NIE
Yamal 402 Afryka V, 14940, 5/6 NIE
Express AM6 Europa Wschodnia L, 14990, 3/4 TAK
Express AM7 Europa R, 14990, 3/4 NIE
Eutelsat 36B Europa Wschodnia , Azja , Afryka L, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
1TV Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.03 19:45 Belgia - Rosja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
20.11 19:45 Szwecja - Rosja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
20.1120:45
15.11 19:45 Niemcy - Rosja (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
15.1120:45
14.10 16:00 Rosja - Turcja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1018:00
11.10 19:45 Rosja - Szwecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1021:45
07.09 18:45 Turcja - Rosja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
07.0920:45
23.03 16:00 Rosja - Brazylia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
23.0317:00
27.08 01:00 Floyd Mayweather Jr - Conor McGregor (Boks)
Boks
27.0803:00
28.03 16:00 Rosja - Belgia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
28.0318:00
15.11 16:00 Rosja - Rumunia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
15.1117:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 31 19 6 6 49:31 63
2 Lechia Gdansk 31 17 9 5 45:27 60
3 Piast Gliwice 31 16 8 7 49:31 56
4 Jagiellonia 31 13 9 9 48:44 48
5 Cracovia 31 14 6 11 39:35 48
6 KGHM Zaglebie Lubin 31 14 5 12 50:41 47
7 Pogon Szczecin 31 13 7 11 47:44 46
8 Lech Poznan 31 13 5 13 44:43 44
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round