WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

ČT Sport, Czechy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czechy
Język: czeski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.ceskatelevize.cz...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czechy CS Link 4904
Digi TV Czech Republic 2930
SkyLink 13134
UPC Direct Czech Republic 31012
Słowacja Antik Sat 1171
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 4/5 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 30000, 3/4 NIE
Intelsat 10-02 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Azja , Afryka V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
CT Sport Live darmowa Czechy nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

21.02 19:10 Czechy - Dania (Koszykówka,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Koszykówka,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0220:10
20.02 17:55 Łudogorec Razgrad - Inter Mediolan (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0218:55
19.02 16:00 VK Jihostroj Czeskie Budziejowice - Itas Trentino (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
19.0217:00
13.02 16:00 VK Jihostroj Czeskie Budziejowice - Fenerbahçe HDI Sigorta Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
13.0217:00
12.01 07:30 Serbia - Hiszpania (finał) (Tenis,ATP Cup)
Tenis,ATP Cup
12.0108:30
11.01 07:30 Australia - Hiszpania (Tenis,ATP Cup)
Tenis,ATP Cup
11.0108:30
11.01 00:00 Serbia - Rosja (Tenis,ATP Cup)
Tenis,ATP Cup
11.0101:00
10.01 06:30 Belgia - Hiszpania (Tenis,ATP Cup)
Tenis,ATP Cup
10.0107:30
09.01 23:00 Serbia - Kanada (Tenis,ATP Cup)
Tenis,ATP Cup
10.0100:00
09.01 06:30 Argentyna - Rosja (Tenis,ATP Cup)
Tenis,ATP Cup
09.0107:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 23 14 3 6 49:23 45
2 Cracovia 23 13 3 7 32:18 42
3 Pogon Szczecin 23 11 7 5 25:18 40
4 Slask Wroclaw 23 10 9 4 31:24 39
5 Lech Poznan 23 10 7 6 39:22 37
6 Piast Gliwice 23 11 4 8 25:22 37
7 Lechia Gdansk 23 9 7 7 26:26 34
8 Wisla Plock 23 9 5 9 28:36 32
9 Jagiellonia 23 8 6 9 31:33 30
10 KGHM Zaglebie Lubin 23 8 5 10 32:32 29
11 Rakow Czestochowa 23 9 2 12 28:37 29
12 Gornik Zabrze 23 6 9 8 27:29 27
13 Wisla Krakow 23 8 2 13 28:35 26
14 Arka Gdynia 23 6 6 11 20:33 24
15 Korona Kielce 23 6 5 12 12:26 23
16 LKS Lodz 23 4 4 15 21:40 16
Championship Round
Relegation Round