WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DAZN, Szwajcaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwajcaria
Język: niemiecki
Strona www: https://www.dazn.com/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.03 19:45 Walia - Trynidad i Tobago (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0320:45
21.03 15:00 Kazachstan - Szkocja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0316:00
21.03 19:45 Austria - Polska (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 19:45 Belgia - Rosja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 19:45 Holandia - Białoruś (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 19:45 Chorwacja - Azerbejdżan (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 19:45 Irlandia Północna - Estonia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
21.03 19:45 Słowacja - Węgry (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
22.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
22.0317:00
22.03 19:45 Mołdawia - Francja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
22.0320:45
22.03 19:45 Anglia - Czechy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
22.0320:45
22.03 19:45 Portugalia - Ukraina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
22.0320:45
22.03 19:45 Albania - Turcja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
22.0320:45
23.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.0317:00
24.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0317:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.03 20:00 WTA Indian Wells (finał) (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
17.0321:00
17.03 20:00 Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0321:00
17.03 19:45 Real Betis - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0320:45
17.03 17:30 Valencia CF - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0318:30
17.03 17:30 Villarreal CF - Rayo Vallecano (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0318:30
17.03 16:30 Everton - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.0317:30
17.03 16:00 Girondins Bordeaux - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0317:00
17.03 15:15 Espanyol Barcelona - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0316:15
17.03 14:15 Fulham - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.0315:15
17.03 14:00 Stade de Reims - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0315:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round