WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DAZN, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Strona www: https://www.dazn.com/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.02 07:00 Dubai Duty Free Tennis Championships (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
19.0208:00
19.02 20:00 Olympique Lyon - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0221:00
20.02 20:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
20.0221:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.02 20:00 AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0221:00
17.02 19:45 Real Betis - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0220:45
17.02 19:30 SSC Napoli - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.0220:30
17.02 17:30 Villarreal CF - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0218:30
17.02 17:00 Inter Mediolan - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.0218:00
17.02 16:00 Stade de Reims - Stade Rennais (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0217:00
17.02 16:00 Doncaster Rovers - Crystal Palace (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
17.0217:00
17.02 16:00 Swansea City - Brentford (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
17.0217:00
17.02 15:15 Valencia CF - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0216:15
17.02 14:00 Girondins Bordeaux - Toulouse FC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0215:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 21 12 6 3 35:20 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
9 Cracovia 21 8 6 7 22:22 30
10 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round