WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DAZN, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: https://watch.dazn.com/en-A...

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DAZN płatna Austria tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 9 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
01.0801:30
01.08 01:00 Uriah Hall - Sean Strickland (MMA,UFC)
MMA,UFC
01.0803:00
01.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 10 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
02.0801:30
02.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 11 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
03.0801:30
03.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 12 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
04.0801:30
04.08 23:30 Tokio 2020 - dzień 13 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
05.0801:30
05.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 14 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
06.0800:00
06.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 15 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
07.0800:00
07.08 22:00 Tokio 2020 - dzień 16 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
08.0800:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

29.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 7 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
30.0701:30
28.07 23:30 Tokio 2020 - dzień 6 (TOKIO 2020)
TOKIO 2020
29.0701:30
28.07 11:30 Francja - Japonia (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0713:30
28.07 11:30 RPA - Meksyk (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0713:30
28.07 11:00 Australia - Egipt (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0713:00
28.07 11:00 Hiszpania - Argentyna (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0713:00
28.07 08:30 Rumunia - Nowa Zelandia (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0710:30
28.07 08:30 Korea Południowa - Honduras (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0710:30
28.07 08:00 Niemcy - Wybrzeże Kości Słoniowej (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0710:00
28.07 08:00 Arabia Saudyjska - Brazylia (Piłka nożna,TOKIO 2020)
Piłka nożna,TOKIO 2020
28.0710:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
2 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
3 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
4 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
5 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
6 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
7 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
8 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
9 Górnik Łęczna 1 0 1 0 1:1 1
10 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
11 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
12 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
13 Lech Poznań 1 0 1 0 0:0 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
16 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
17 Górnik Zabrze 1 0 0 1 0:2 0
18 Zagłębie Lubin 1 0 0 1 0:3 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation