WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DAZN, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Strona www: https://www.dazn.com/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.04 10:30 Parma Calcio 1913 - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0412:30
20.04 11:00 Celta Vigo - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0413:00
20.04 11:30 Manchester City - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0413:30
20.04 13:00 Bologna FC - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0415:00
20.04 13:00 S.S. Lazio - Chievo Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0415:00
20.04 13:00 Cagliari Calcio - Frosinone Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0415:00
20.04 13:00 Empoli FC - SPAL 2013 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0415:00
20.04 13:00 Udinese Calcio - US Sassuolo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0415:00
20.04 13:00 Genoa CFC - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0415:00
20.04 14:00 West Ham United - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0416:00
20.04 14:15 SD Eibar - Atlético Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0416:15
20.04 15:00 EA Guingamp - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0417:00
20.04 16:00 Juventus FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0418:00
20.04 16:30 Rayo Vallecano - SD Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0418:30
20.04 16:30 Newcastle United - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0418:30
20.04 18:00 OGC Nice - SM Caen (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0420:00
20.04 18:00 Nîmes Olympique - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0420:00
20.04 18:00 RC Strasbourg - Montpellier HSC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
20.0420:00
20.04 18:30 Inter Mediolan - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0420:30
20.04 18:45 FC Barcelona - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0420:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.04 19:00 SSC Napoli - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
18.04 19:00 Chelsea FC - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
18.04 19:00 Valencia CF - Villarreal CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
18.04 19:00 Eintracht Frankfurt - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
17.04 19:00 FC Porto - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0421:00
17.04 17:00 S.S. Lazio - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.0419:00
17.04 17:00 FC Nantes - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
17.0419:00
16.04 19:00 Juventus FC - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
16.0421:00
16.04 18:45 Brighton & Hove Albion - Cardiff City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.0420:45
15.04 19:00 CD Leganés - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.0421:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round