WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DAZN España, Hiszpania na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Hiszpania
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: https://watch.dazn.com/es-E...

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DAZN España płatna Hiszpania tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.04 09:30 Grand Prix Emilii-Romanii - 1. trening (F1)
F1
16.0411:30
16.04 13:00 Grand Prix Emilii-Romanii - 2. trening (F1)
F1
16.0415:00
17.04 10:00 Grand Prix Emilii-Romanii - 3. trening (F1)
F1
17.0412:00
17.04 13:00 Grand Prix Emilii-Romanii - kwalifikacje (F1)
F1
17.0415:00
18.04 13:00 Grand Prix Emilii-Romanii - wyścig (F1)
F1
18.0415:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.04 19:15 Brighton & Hove Albion - Everton FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0421:15
12.04 17:00 West Bromwich Albion - Southampton FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
12.0419:00
12.04 17:00 Zenit Sankt Petersburg - Panathinaikos Ateny (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
12.0419:00
11.04 18:00 Sheffield United - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
11.0420:00
11.04 17:00 Volvo Car Open (finał) (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
11.0419:00
11.04 15:30 Tottenham Hotspur - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
11.0417:30
11.04 13:05 West Ham United - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
11.0415:05
11.04 11:00 Burnley FC - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
11.0413:00
10.04 19:00 Marvin Vettori - Kevin Holland (MMA,UFC)
MMA,UFC
10.0421:00
10.04 17:00 Volvo Car Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
10.0419:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 24 16 4 4 45:24 52
2 Pogon Szczecin 24 13 5 6 30:17 44
3 Rakow Czestochowa 23 11 7 5 34:23 40
4 Piast Gliwice 24 10 7 7 31:23 37
5 Lechia Gdansk 24 11 4 9 33:27 37
6 Slask Wroclaw 24 9 7 8 27:23 34
7 Warta Poznan 24 10 3 11 26:26 33
8 Gornik Zabrze 24 9 5 10 26:26 32
9 KGHM Zaglebie Lubin 24 9 5 10 29:32 32
10 Jagiellonia 24 9 4 11 31:37 31
11 Lech Poznan 24 7 9 8 31:30 30
12 Wisla Krakow 24 7 7 10 34:33 28
13 Wisla Plock 24 6 7 11 27:37 25
14 Cracovia 24 6 10 8 25:30 23
15 Podbeskidzie B-B 24 5 6 13 24:50 21
16 PGE FKS Stal Mielec 23 4 8 11 24:39 20
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation