WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Diema, Bułgaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bułgaria
Język: bułgarski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://diema.novatv.bg/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bułgaria Bulsatcom 4
Mtel 908
Vivacom 105
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 12 Europa , Bliski Wschód , Azja Południowa , Afryka Południowa V, 30000, 3/4 NIE
Hellas Sat 2 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 7/8 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.12 20:00 Manchester United - Colchester United (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
18.1221:00
28.11 20:00 Girondins Bordeaux - AS Saint-Étienne (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
28.1121:00
24.10 19:00 Manchester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
24.1021:00
27.09 16:30 Bułgaria - Niemcy (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
27.0918:30
25.09 11:20 Rosja - Bułgaria (kobiety) (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
25.0913:20
20.09 19:00 West Bromwich Albion - Manchester City (Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej)
Piłka nożna,Puchar Ligi Angielskiej
20.0921:00
31.08 18:30 Serbia - Bułgaria (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
31.0820:30
30.08 15:30 Bułgaria - Finlandia (Siatkówka,Mistrzostwa Europy)
Siatkówka,Mistrzostwa Europy
30.0817:30
11.06 18:45 Macedonia - Hiszpania (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.0620:45
29.04 16:30 Crystal Palace - Burnley (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
29.0418:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Płock 5 4 1 0 16:4 13
2 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 10:5 10
3 Pogoń Szczecin 5 3 1 1 8:6 10
4 Legia Warszawa 5 3 1 1 7:5 10
5 Cracovia 5 3 0 2 7:3 9
6 Radomiak Radom 5 2 2 1 8:7 8
7 Śląsk Wrocław 5 2 2 1 4:4 8
8 Zagłębie Lubin 5 2 2 1 3:3 8
9 Raków Częstochowa 4 2 1 1 6:5 7
10 Korona Kielce 5 2 1 2 5:5 7
11 Górnik Zabrze 4 2 0 2 5:5 6
12 Warta Poznań 5 2 0 3 4:8 6
13 Widzew Łódź 5 1 1 3 6:7 4
14 Jagiellonia Białystok 5 1 1 3 5:7 4
15 Piast Gliwice 4 1 0 3 1:5 3
16 Lechia Gdańsk 4 1 0 3 4:10 3
17 Miedź Legnica 4 0 1 3 3:8 1
18 Lech Poznań 4 0 1 3 2:7 1