WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DIGI Sport 1, Słowacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Słowacja
Język: słowacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.digisport.sk/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Węgry Digi TV 2012
Satelita Region Parametry FTA
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 30000, 3/4 NIE
Intelsat 10-02 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Azja , Afryka V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

22.09 16:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
22.0918:30
22.09 13:30 TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
22.0915:30
21.09 18:30 Vfb Stuttgart - Fortuna Düsseldorf (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
21.0920:30
19.09 17:00 UC Sampdoria - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0919:00
17.09 19:00 Girona FC - Celta Vigo (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0921:00
16.09 18:30 Cagliari Calcio - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
16.0920:30
16.09 16:00 Empoli FC - S.S. Lazio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
16.0918:00
16.09 13:00 Juventus FC - US Sassuolo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
16.0915:00
16.09 10:30 AS Roma - Chievo Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
16.0912:30
15.09 18:45 Athletic Bilbao - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.0920:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 9 5 3 1 16:11 18
2 Wisla Krakow 9 5 2 2 18:9 17
3 Legia Warszawa 9 5 2 2 14:11 17
4 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 9 5 1 3 16:12 16
6 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
7 Lech Poznan 9 4 1 4 13:11 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 9 3 2 4 12:16 11
10 Arka Gdynia 9 2 4 3 8:9 10
11 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
12 Wisla Plock 9 1 4 4 13:16 7
13 Pogon Szczecin 9 1 4 4 7:13 7
14 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
15 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
16 Cracovia 9 1 3 5 7:14 6
Championship Round
Relegation Round