WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Digi Sport 3, Węgry na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Węgry
Język: węgierski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.digisport.hu/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.01 17:00 Udinese Calcio - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0118:00
19.01 19:00 Girondins Bordeaux - Dijon FCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0120:00
20.01 14:00 SPAL 2013 - Bologna FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0115:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.01 20:00 Herbalife Gran Canaria - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0121:00
16.01 18:00 Nîmes Olympique - FC Nantes (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0119:00
15.01 18:00 Angers SCO - Girondins Bordeaux (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
15.0119:00
11.01 19:30 Bayern Monachium BC - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0120:30
11.01 17:00 CSKA Moskwa - Maccabi Fox Tel Awiw (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0118:00
09.01 19:00 Panathinaikos - Bayern Monachium BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0120:00
08.01 19:00 Olympiakos Pireus - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0120:00
03.01 20:30 Herbalife Gran Canaria - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
03.0121:30
29.12 14:00 S.S. Lazio - Torino FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
29.1215:00
28.12 19:00 Panathinaikos - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
28.1220:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round