WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

DIRECTV Sports Puerto Rico, Portoryko na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portoryko
Język: hiszpański
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.directvsports.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Argentyna DirecTV Latin America 610

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
DTV Sports En Vivo płatna Portoryko tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.10 18:45 Francja - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
16.10 18:45 Ukraina - Czechy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
16.10 18:45 Belgia - Holandia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
16.1020:45
16.10 18:45 Irlandia - Walia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 18:45 Polska - Włochy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
14.10 16:00 Rosja - Turcja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1018:00
14.10 16:00 Szkocja - Portugalia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
14.1018:00
14.10 13:00 Rumunia - Serbia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1015:00
13.10 18:45 Holandia - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
13.10 18:45 Bułgaria - Cypr (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
13.10 18:45 Irlandia - Dania (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1020:45
13.10 13:00 Słowacja - Czechy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
13.1015:00
12.10 18:45 Chorwacja - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
12.1020:45
12.10 18:45 Belgia - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
12.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 11 6 3 2 20:13 21
2 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
3 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
4 Jagiellonia 11 6 2 3 17:13 20
5 Piast Gliwice 11 6 2 3 17:15 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 11 3 4 4 13:13 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round